Producenci

Prowadzenie profesjonalnego salonu fryzjerskiego wymaga przede wszystkim dużego zaangażowania, właściwego podejścia do klienta oraz wyposażenia swojego lokalu w profesjonalny sprzęt fryzjerski. Mówiąc o sprzęcie, który przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Tobie, jak i Twoim klientom mam na myśli przede wszystkim sterylizatory, które stanowią niezbędny sprzęt fryzjerski w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim.

 

Sterylizacja narzędzi fryzjerskich

Panda Autoklaw MED12 z drukarką Panda Autoklaw MED12 z drukarką
Producent: Panda
Cena:

5 061,00 zł

zobacz więcej
Panda Autoklaw MED18 z drukarką Panda Autoklaw MED18 z drukarką
Producent: Panda
Cena:

5 647,30 zł

zobacz więcej
Panda Autoklaw MED22 z drukarką Panda Autoklaw MED22 z drukarką
Producent: Panda
Cena:

6 473,90 zł

zobacz więcej
Panda Autoklaw MED8 z drukarką Panda Autoklaw MED8 z drukarką
Producent: Panda
Cena:

5 024,10 zł

zobacz więcej
Panda sterylizator fryzjerski S-01 Panda sterylizator fryzjerski S-01
Producent: Panda
Cena:

349,00 zł

zobacz więcej
Panda sterylizator fryzjerski ULTRASONIC CLEANER Panda sterylizator fryzjerski ULTRASONIC CLEANER
Producent: Panda
Cena:

738,00 zł

zobacz więcej
Panda sterylizator fryzjerski UV S-02 Panda sterylizator fryzjerski UV S-02
Producent: Panda
Cena:

339,00 zł

zobacz więcej

Prowadzenie salonu fryzjerskiego wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu wymogów sanitarnych. Jednym z nich jest regularna sterylizacja narzędzi. Sterylizuj narzędzia, które narażone są lub zetknęły się z krwią albo wydzieliną ropną podczas zabiegu. Sterylizacja odbywa się za pomocą gorącego powietrza albo pary (autoklaw). W wysokich temperaturach niszczone są bakterie, które nie giną podczas dezynfekcji. Celem zabiegu jest gruntowne usunięcie drobnoustrojów z narzędzi oraz wyeliminowanie wszystkich występujących form mikroorganizmów.

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór urządzeń do sterylizacji narzędzi fryzjerskich. Nasz sklep poleca najlepsze i niezawodne sterylizatory, które zapewnią Twojemu gabinetowi odpowiednie standardy.

  • Sterylizatory kulkowe — te sterylizatory nadają się wyłącznie do wyjaławiania metalowych części narzędzi. Polecanym produktem będzie Panda sterylizator fryzjerski S-01;
  • Nowoczesne podgrzewacze ręczników – tego typu podgrzewacze bardzo dobrze wyjaławiają ręczniki dla klientów, Panda podgrzewacz do ręczników WARM COMFORT;
  • Sterylizator autoklawy parowe — to nowoczesne rozwiązanie, z pomocą, którego można bez problemu wysterylizować nawet narzędzia o nietypowych kształtach. Nowoczesne autoklawy mają kilka trybów pracy, idealne do narzędzi z różnych materiałów i o różnych kształtach, Panda Autoklaw MED12 z drukarką.

Każdy sterylizator zdezynfekują każdą ilość narzędzi i akcesoriów. Urządzenia te można zaprogramować na jeden z kilku trybów pracy.

Sterylizacja narzędzi w salonie fryzjerskim

Nie ulega wątpliwościom, że odpowiednia higiena w salonie fryzjerskim to kwestia kluczowa. Korzystając z usług salonu, każdy klient powinien mieć pewność, że zabiegi, którym jest poddawany nie wpłyną negatywnie na jego stan zdrowia.

Profesjonalne podejście do utrzymania higieny w salonie jest podstawowym czynnikiem zapobiegającym przenoszeniu chorobotwórczych bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Sterylizacji wymagają narzędzia, które mogą naruszyć ciągłość tkanki. W salonach fryzjerskich to przede wszystkim sprzęt fryzjerski.

Najpopularniejszą obecnie metodą sterylizacji jest autoklawizacja, czyli wyjaławianie sprzętu parą wodną w nadciśnieniu. Wśród niezaprzeczalnych walorów autoklawizacji wymienić trzeba: szybkość, pewne efekty, brak toksyczności, a także korzystna cena.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl