Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Dezynfekcja akcesoriów fryzjerskichPrzestrzeganie zasad higieny i dezynfekcji w pracy fryzjera jest tak samo ważną czynnością, jak codzienne mycie zębów. Profesjonalne podejście do utrzymania higieny w gabinecie fryzjerskim jest podstawowym czynnikiem zapobiegającym przenoszeniu chorobotwórczych bakterii, wirusów i drobnoustrojów.

Każdy fryzjer, który prowadzi własny salon wie, że odpowiednia higiena w miejscu pracy jest najważniejsza. Odpowiednia dezynfekcja najbliższego otoczenia jest elementem niezbędnym, który pozwoli uchronić klienta i pracownika. Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi fryzjerskich oraz mebli będących na wyposażeniu salonu będzie ułatwiona, jeśli zastosujesz wysokiej klasy preparaty do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich oferowane przez nasz sklep. W naszym asortymencie znajdziesz: spray do maszynek, spray do dezynfekcji gładkich powierzchni użytkowych, urządzeń, akcesoriów. Dezynfekcja w salonie: powierzchni, sprzętu fryzjerskiego oraz dłoni jest niezwykle istotnym zabiegiem, jaki należy wykonywać regularnie. Dbanie o czystość oraz higienę jest naszym obowiązkiem względem klientów i nas samych.

Dezynfekcja przyrządów i akcesoriów w salonach fryzjerskich

Prowadzenie profesjonalnego salonu fryzjerskiego wymaga przede wszystkim dużego zaangażowania, właściwego podejścia do klienta. Jak i również wyposażenia swojego lokalu w profesjonalny sprzęt fryzjerski. Ważne jest również wyposażenie salonu fryzjerskiego w odpowiednie środki dezynfekcyjne.

W naszym sklepie również znajdziemy profesjonalne środki czyszczące, które mają postać spray'u, płynu lub pianki. Wszystkie środki idealnie zdezynfekuje wyposażenie salonu – meble i akcesoria fryzjerskie. Profesjonalne preparaty do salonu fryzjerskiego skutecznie zwalczają bakterie, grzyby, wirusy, a przy tym ładnie i delikatnie pachną.

Czysty lokal jest wizytówką każdego salonu. Oprócz czystej podłogi i mebli zadbaj o czystość urządzeń i akcesoriów fryzjerskich, na których mogą znajdować się chorobotwórcze drobnoustroje niewidoczne gołym okiem.

Grzebienie, szczotki, spinki, wałki należy po każdym kliencie oczyścić z widocznych zabrudzeń. Następnie wymienione akcesoria spryskujemy preparatem biobójczym. Czekamy 3 minuty i opłukujemy pod bieżącą wodą. Zdezynfekowane akcesoria odkładamy w miejsce, w którym nie zostaną ponownie zabrudzone.

Lokówki, prostownice, suszarki po każdym kliencie przecieramy chusteczką do dezynfekcji.

Nożyczki, degażówki, brzytwy po każdym kliencie dezynfekujemy metodą zanurzeniową w płynie biobójczym. Płyn wlewamy do pojemnika, który posiada obojętność materiałową w stosunku do płynów biobójczych. Bez obawy, o jakość narzędzi można użyć preparatu bez alkoholu i z formułą przeciw korozji. Narzędzia oczyszczamy z widocznych zabrudzeń i zanurzamy w roztworze.

Maszynki fryzjerskie, ostrza i nakładki do maszynek fryzjerskich. Maszynkę po każdym kliencie spryskujemy preparatem, który czyści, dezynfekuje i delikatnie smaruje. Wszystkie akcesoria, które naruszyły tkankę skóry po dezynfekcji niezbędny jest proces sterylizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl