Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
Olivia Garden Pro Thermal Komplet szczotek
Olivia Garden Pro Thermal Komplet szczotek
199,00 zł 179,00 zł
szt.
Fox Life Booster Ultradźwiękowa Sauna do włosów Ozonowa
Fox Life Booster Ultradźwiękowa Sauna do włosów Ozonowa
3 300,00 zł 2 699,00 zł
szt.

Przestrzeganie zasad higieny i dezynfekcji w pracy fryzjera jest tak samo ważną czynnością, jak codzienne mycie zębów. Profesjonalne podejście do utrzymania higieny w gabinecie fryzjerskim jest podstawowym czynnikiem zapobiegającym przenoszeniu chorobotwórczych bakterii, wirusów i drobnoustrojów.

Każdy fryzjer, który prowadzi własny salon wie, że odpowiednia higiena w miejscu pracy jest najważniejsza. Odpowiednia dezynfekcja najbliższego otoczenia jest elementem niezbędnym, który pozwoli uchronić klienta i pracownika. Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi fryzjerskich oraz mebli będących na wyposażeniu salonu będzie ułatwiona, jeśli zastosujesz wysokiej klasy preparaty do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich oferowane przez nasz sklep. W naszym asortymencie znajdziesz: spray do maszynek, spray do dezynfekcji gładkich powierzchni użytkowych, urządzeń, akcesoriów. Dezynfekcja w salonie: powierzchni, sprzętu fryzjerskiego oraz dłoni jest niezwykle istotnym zabiegiem, jaki należy wykonywać regularnie. Dbanie o czystość oraz higienę jest naszym obowiązkiem względem klientów i nas samych.

Dezynfekcja przyrządów i akcesoriów w salonach fryzjerskich

Prowadzenie profesjonalnego salonu fryzjerskiego wymaga przede wszystkim dużego zaangażowania, właściwego podejścia do klienta. Jak i również wyposażenia swojego lokalu w profesjonalny sprzęt fryzjerski. Ważne jest również wyposażenie salonu fryzjerskiego w odpowiednie środki dezynfekcyjne.

W naszym sklepie również znajdziemy profesjonalne środki czyszczące, które mają postać spray'u, płynu lub pianki. Wszystkie środki idealnie zdezynfekuje wyposażenie salonu – meble i akcesoria fryzjerskie. Profesjonalne preparaty do salonu fryzjerskiego skutecznie zwalczają bakterie, grzyby, wirusy, a przy tym ładnie i delikatnie pachną.

Czysty lokal jest wizytówką każdego salonu. Oprócz czystej podłogi i mebli zadbaj o czystość urządzeń i akcesoriów fryzjerskich, na których mogą znajdować się chorobotwórcze drobnoustroje niewidoczne gołym okiem.

Grzebienie, szczotki, spinki, wałki należy po każdym kliencie oczyścić z widocznych zabrudzeń. Następnie wymienione akcesoria spryskujemy preparatem biobójczym. Czekamy 3 minuty i opłukujemy pod bieżącą wodą. Zdezynfekowane akcesoria odkładamy w miejsce, w którym nie zostaną ponownie zabrudzone.

Lokówki, prostownice, suszarki po każdym kliencie przecieramy chusteczką do dezynfekcji.

Nożyczki, degażówki, brzytwy po każdym kliencie dezynfekujemy metodą zanurzeniową w płynie biobójczym. Płyn wlewamy do pojemnika, który posiada obojętność materiałową w stosunku do płynów biobójczych. Bez obawy, o jakość narzędzi można użyć preparatu bez alkoholu i z formułą przeciw korozji. Narzędzia oczyszczamy z widocznych zabrudzeń i zanurzamy w roztworze.

Maszynki fryzjerskie, ostrza i nakładki do maszynek fryzjerskich. Maszynkę po każdym kliencie spryskujemy preparatem, który czyści, dezynfekuje i delikatnie smaruje. Wszystkie akcesoria, które naruszyły tkankę skóry po dezynfekcji niezbędny jest proces sterylizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl